! Ürünleri görebilmek ve alışveriş yapabilmek için sol üst köşede bulunan giriş bölümünden öğrenci T.C Numarası ve bilgimerkezi şifresi ile giriş yapmalısınız.

İade Şartları

Kargoyu teslim aldıkları günden başlayarak 3 gün içerisinde iade ürünleri kargoya vermek zorundalar. Ürünler kullanılmamış, yıpranmamış ve ambalajında iade alınır.

İptal yoktur

Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problem (hasar, özür, bozukluk vs.) dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinize geçtiğitarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde info@bilkid.com adresine yazılı olarak iade talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. İsteğiniz doğrultusunda (ürünü orjinal ambalajı bozulmadan) işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda ürünleri tarafımıza gönderirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bunlar;

  • - Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.
  • - Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısılya malda ticari deerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
  • - Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
  • Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç oratalama 2-5 iş günü almaktadır.